Artexpo siedziba firmy info@artexpo.pl +48 22 7586022  
Dariusz Sikorski prezes dsikorski@artexpo.pl +48 22 7586022  
Daria Pikhteriva biuro biuro@artexpo.pl +48 22 7586022 +48 602 609 432
Daniel Położyński menadżer projektu daniel@artexpo.pl +48 22 7586022 +48 660 063 971
Sylwia Bochniewicz menadżer projektu sbochniewicz@artexpo.pl +48 22 7586022 +48 696 095 224
Kinga Gajewska menadżer projektu kgajewska@artexpo.pl +48 22 7586022 +48 660 546 552
Paweł Włodarski kierownik techniczny pwlodarski@artexpo.pl +48 22 7586022 +48 602 609 431
Piotr Ogórek kierownik techniczny pogorek@artexpo.pl +48 22 7586022 +48 600 341 917
Krzysztof Kuran kierownik techniczny kkuran@artexpo.pl +48 22 7586022 +48 882 069 281
Mateusz Sikorski
projektant msikorski@artexpo.pl +48 22 7586022 +48 660 546 180
Beata Dąbrowa księgowość ksiegowosc@artexpo.pl +48 22 7586022  

SIEDZIBA FIRMY

Kajetany
ul. Miedziana 4
05-830 Nadarzyn,
Polska

KONTAKT

info@artexpo.pl
+48 22 75886022

fb-big.png  twitter-big.png  yt-big.png  google-plus-big.png

fb-big.png  twitter-big.png  yt-big.png  google-plus-big.png instagram.png

top