mail: info@artexpo.pl   tel.+48 22 758 60 22   pl.png gb.png

TA1.jpgTA2.jpgTA3.jpg

Projektujemy kuchnie, które odzwierciedlają wizje i styl życia naszych klientów. Niezależnie od tego, czy chodzi o przebudowę, czy o nowy dom, naszym celem jest płynne przeprowadzenie Ciebie od wstępnego projektu do budowy i realizacji Twojego projektu. Jesteśmy przekonani, że piękny i funkcjonalny projekt kuchni jest nie tylko integralną częścią architektury domu, ale także jego sercem.

Jako firma zajmująca się projektowaniem, wspólnie analizujemy Twoje potrzeby i dokładamy wszelkich starań, aby zostały one w pełni zrealizowane. Dla Ciebie oznacza to współpracę z wykonawcą, który od samego początku rozumie Twoją wizję domu. Używamy oprogramowania do projektowania 3-D, które pomaga wizualizować projekt na długo przed rozpoczęciem budowy. Możemy udzielić Ci tyle pomocy, ile potrzebujesz, pomagając w doborze frontów, materiałów i kolorów. Możesz być spokojna wiedząc, że na każdym etapie realizacji jesteśmy w pełni do Twojej dyspozycji!

Systemy otwierania szafek

Szafki górne otwierane mogą być nie tylko tradycyjnie w bok, ale także:

 • do góry,
 • równolegle do góry,
 • do góry z jednoczesnym złamaniem szafki w połowie,
 • do góry, nachodząc na korpus szafki.

Proponujemy również szafki bezuchwytowe, otwierane za pomocą naciśnięcia odpowiedniego przycisku lub powierzchni szafki (dotyczy to zarówno szafek górnych, jak i szafek dolnych, a także zabudowy urządzeń AGD). Przy tego typu rozwiązaniu otwarcie szafki wspomagane jest elektrycznie lub magnetycznie. Systemy wspomagania otwierania pozwalają na szybki i swobodny dostęp do szafek kuchennych nawet wtedy, gdy nie mamy wolnej ręki – powierzchnię szafki można nacisnąć np. kolanem lub łokciem. 

Przykładowe rozwiązania firmy blum, z których korzystamy w naszych rozwiązaniach:

Narożniki kuchenne

Narożniki w kuchni to miejsca kłopotliwe i niełatwe do efektywnego zagospodarowania. Dlatego warto zdecydować się na kuchenne systemy narożnikowe, które pozwalają w pełni wykorzystać trudną przestrzeń narożnika. 

Proponujemy:

 • narożnikowy system płynnie wysuwanych półek o nieostrych krawędziach, dzięki czemu można w nich układać garnki, talerze i kubki owalnych kształtów,
 • narożnikowy system koszy, otwieranych jednym ruchem,
 • karuzele narożnikowe w kształcie koła, ¾ koła i półkola, z regulacją wysokości.

Dlatego w naszych meblach stosujemy tylko oryginalne i sprawdzone akcesoria renomowanych marek - oto kilka z nich.

 

Uporządkowane i ciche szuflady

Aby zapanować nad chaosem kuchennych szuflad, warto zaopatrzyć się w różnego typu wkłady i organizery do szuflad. Wkłady i organizery pozwalają zachować porządek w szufladzie, a także wykorzystać jej przestrzeń w 100% efektywnie. Dobrze jest wybierać rozwiązania z regulowanymi przedziałkami, dzięki czemu możliwe jest samodzielne wyznaczanie wielkości poszczególnych komórek szuflady. Oprócz wkładów i organizerów na sztućce i drobne akcesoria do wyboru mamy także m.in.:

 • wkłady na talerze – talerze układane są w szufladzie pionowo w rzędzie,
 • uchwyty na talerze – talerze układane są na stosie i zamknięte w uchwyt, za pomocą którego można je w miarę potrzeby przenosić, np. z szuflady na stół,
 • organizer do wysokich szuflad z regulowanymi przedziałkami – idealny do segregowania większych elementów zastawy – garnków, pokrywek etc.,
 • maty antypoślizgowe – zapobiegają przesuwaniu się przedmiotów w szufladach.

Aby korzystanie z szuflad było jeszcze bardziej funkcjonalne, warto wybierać modele z systemami cichego domykania i zapewniające pełen wysuw. Ciekawym i niezwykle praktycznym rozwiązaniem są także szuflady typu cargo, które wykorzystują wąskie i głębokie szczeliny między meblami, stanowiąc jednocześnie przydatną półkę np. na produkty spożywcze.

Przykładowe rozwiązania firmy blum, z których korzystamy w naszych realizacjach:

KONTAKT

SIEDZIBA FIRMY

Kajetany
ul. Miedziana 4
05-830 Nadarzyn
Poland

KONTAKT

info@artexpo.pl
+48 22 758 60 22

 

fb-big.png  yt-big.png  instagram.png

top