Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej dotyczących cookies oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie.

Jesteśmy liderem technologicznym w branży wystawienniczej

O nas

Dynamicznie się rozwijamy, stawiając na doświadczonych ekspertów, nowoczesne technologie i najnowsze trendy

Od 1998 roku dbamy o osiąganie sukcesów przez naszych Klientów. Produkujemy i kompleksowo przygotowujemy stoiska na targi krajowe i międzynarodowe. Specjalizujemy się w aranżacji wnętrz komercyjnych i prywatnych, budujemy showroomy i scenografie oraz zajmujemy się produkcją mebli na wymiar.

Nasze aranżacje przykuwają uwagę ciekawą architekturą, intrygują oryginalnością i wyróżniają się wysoką jakością

To zasługa doświadczonych ekspertów w firmie. Wyobraźnia i umiejętności projektantów i planistów potrafią pozytywnie zaskoczyć i są powodem do dumy. Dzięki temu, realizujemy kompleksowo projekty o różnym stopniu trudności i zaawansowania.

Stosujemy najnowocześniejsze materiały, maszyny i systemy. Posiadamy własne zaplecze warsztatowe, magazynowe i transportowe. Dysponujemy stolarnią z maszynami CNC, lakiernią, warsztatem ślusarskim i pracownią graficzną z najnowszej generacji ploterem drukującym. Mamy szeroki wachlarz urządzeń multimedialnych, które pomogą zwrócić uwagę na produkty i usługi na imprezach promocyjnych.

O poziomie naszych usług świadczą długoletnie współprace z klientami